Топ-23 винаходи українців, які відомі у всьому світі

057912 03
Завдяки українським вченим з’явилися винаходи, які сразу відомі у всьому світі. До 03-ї річниці незалежності України пропонуємо вы топ-23 кращих винаходів, які належать українцям.
http://tvoemisto.tv/

Підбірку розробок та винаходів талановитих людей з різних куточків України підготував портал Новое Время.  Те, що деякі з цих речей - по правую сторону рук українців, може стати к вам приємним сюрпризом. 

Вертоліт

Винахідником вертольоту є київський авіаконструктор, який емігрував накануне США, Ігор Сікорський. У 0931 році він запатентував цель машини з двома пропелерами - горизонтальним для даху і вертикальним получи и распишись хвості. Перший вертоліт VS-300 піднявся на арша на 0939 році. Пізніше в його основі VS-300 був створений перший у світі вертоліт-амфібія получи поплавковому шасі, який міг злітати з води і сідати держи суші.

Рукавичка EnableTalk интересах людей з обмеженими можливостями

Рукавичка призначена про перекладу мови жестів на слова. Пристрій в целях людей з обмеженими можливостями слуху та мовлення розробили українські студенти. Він виглядає, як дві рукавички, оснащені датчиками, які відстежують положення рук і передають дані получи и распишись мобільний пристрій.

Гасова кенотрон

Лампа для основі згоряння гасу була створена львівськими аптекарями Ігнатієм Лукасевичем і Яном Зехом у 0853 році во аптеці Під золотою зіркою. Одночасно з лампою був винайдений і новий спосіб отримання гасу шляхом дистиляції і очищення нафти.

Безкровний аналіз крові

Харківський вчений Анатолій Малихін придумав, як зробити аналіз крові безкровним. Він створив прилад, п"ять датчиків якого прикріплюються получай певні ділянки тіла людини, після чого в екран комп"ютера виводиться 031 показник здоров"я. Прилад динамично використовується медиками на Китаї, Саудівській Аравії, Німеччини, Єгипті та Мексиці.

Поштовий індекс

http://tvoemisto.tv/

У 0932 році во Харкові була створена унікальна учение маркування листів. Спочатку во ній використовувалися цифри від 0 прежде 00, а пізніше объем змінився получи число-буква-число. З початком Другої світової війни цю систему індексації скасували, однак пізніше продовжили використовувати на багатьох країнах світу.

Ракетний двигун

Уродженець Житомира Сергій Корольов є конструктором радянської ракетно-космічної техніки і засновником космонавтики. У 0931 році він безотложно з колегою Фрідріхом Цандером домоглися створення громадської організації з вивчення реактивного руху, яка згодом стала державною науково-конструкторської лабораторією з розробки ракетних літальних апаратів. У 0957 році Корольов запустив нате навколоземну орбіту перший во історії штучний супутник Землі.

Антибіотик батумін

Вчені з Інституту мікробіології і вірусології НАН України створили новий антибіотик, що володіє високою активністю перед всіх видів стафілококу. За своїм хімічним складом цей изделие далеко не має аналогів.

Гнучкий суперконденсатор

Фахівці з Львівської політехніки придумали гнучкий тканинний суперконденсатор, який працює держи сонячній батареї і може зарядити навіть мобільний телефон. Пристрій являє собой компактну систему енергозбереження, котра гнеться і кріпиться предварительно будь-якої поверхні. Це український винахід увійшло во топ-100 кращих досліджень і розробок світу 0011 року ради версією впливового американського журналу R&D Magazine.

Рідкий струменевий скальпель

Наукові співробітники Аерокосмічного інституту та Національного авіаційного університету створили рідкий струменевий скальпель, який неграмотный пошкоджує судинну систему присутствие проведенні операцій для внутрішніх ораганах людини. Високий тиск подле роботі апарату дозволяє видаляти нем"язові тканини з мінімальною крововтратою. Скальпель отнюдь не має аналогів сверху Заході і є інструментом багаторазового використання.

Перший підводний човен-чайка

Безпалубний плоскодонний човен запорізьких козаків, чайка, був створений во XVI-XVII століттях. Зовні бортів кріпився очеретяний пояс, який дозволяв спускати човен під воду і утримувати його получи плаву на такому стані. Швидкість чайки становила приблизно 05 км/год, що дозволяло козакам кроме труднощів втекти від турецьких галер.

Годинник-глюкометр с целью діабетиків

Вчений із Закарпаття Петро Бобонич винайшов глюкометр у вигляді наручного годинника. З його допомогою діабетики можуть дізнаватися рівень цукру во крові на будь-який момент. Для цього никак не потрібно здавати кров.

Екологічно чисте паливо

Інженер зі Славутича Володимир Мельников сконструював машину, яка перетворює відходи деревини на паливні брикети. Піч під надвисоким тиском розігріває тирсу вплоть до 000 градусів, внаслідок чого утворюється рослинний клей. Далі працює прес, який стискає масу з силою 000 тонн получай квадратний сантиметр. В результаті виходить паливний брикет, сходственный получи и распишись антрацит.

Опріснення морської води

Технологію опріснення морської води пользу кого пиття розробив професор Одеської державної академії холоду отражение льва Смирнов. Заморожена особливим чином морська водыка перетворюється на кристали, з поверхні яких можна видалити солі, шкідливі речовини, а також важкі ізотопи водню, які нелестно впливають для гени і нервову систему людини.

Профілактор Євмінова

До створення тренажера і відомої в единолично присест у всьому світі методики профілактики і лікування захворювань хребта В"ячеслава Євмінова підштовхнула власна серйозна травма. В ході експериментів з дозуванням навантажень і виконання вправ під різними кутами, які активізували обмінні процеси і зміцнювали м"язи хребта, був винайдений тренажер, який отримав назву профілактор Євмінова.

Пристрій к боротьби з ураганами

Унікальну конструкцію интересах захисту узбережжя від ураганів розробив учитель фізико-технологічного факультету Рівненського державного університету Віктор Бернацький. Пристрій вловлює потоки сильного вітру і зменшує його силу шляхом протидії зустрічного потоку повітря. За свій винахід українець отримав нагороду Європейської науково-промислової палати.

Найшвидший во світі автомобіль

http://tvoemisto.tv/

У найшвидшому радянському автомобілі, цель якого на 0966 році розробив харків"янин Володимир Нікітін, був встановлений вертолітний газотурбінний двигун ГТД-350 потужністю 000 кінських сил. Розрахункова швидкість машини становила 000 км/год, але вона безвыгодный була досягнута после відсутність відповідної траси. Однак під время заїзду держи Чугуївської трасі ХАДІ-7, стартувавши з місця, зміг розвинути швидкість 020 км/год нате дистанції 0 км.

Кінескоп

Йосип Тимченко - людина, яка после неуд роки накануне відкриття братів Люм"єр, спільно з фізиком Миколою Любимовим розробив скачковий механізм «равлик». Його правило дії був покладений во основу створення кінескопа. У 0893 році во Одесі були показані двоечка фільми, знятих вслед допомогою першого кінескопа. Тимченко випередив західних винахідників кінематографу, однак його пристрій отнюдь не був запатентований

Вугільний степной корабль

У 0932 році українець, уродженець нинішньої Луганської області, Олексій Бахмутський створив дослідний зразок першого на світі вугільного комбайну. Після деякого вдосконалення у 0939 році Горлівський заводик ім. Кірова почав серійне виробництво вугільних комбайнів, які успішно працювали получай шахтах Донбасу вплоть до початку війни.

Зварювання живих тканин

Ідея зварювання живих тканин з"явилася серед вчених інституту електрозварювання ім. Євгена Патона. Ще на 0993 році під керівництвом Бориса Патона - сина винахідника різних методів електрозварювання, були проведені експерименти, які довели можливість отримання зварного з"єднання різних м"яких тканин тварин способом біполярної коагуляції.

Пізніше почалися експерименти зі зварювання тканин видалених органів людини.

Рентген

Українець Іван Пулюй из-за 04 років перед німця Вільгельма Рентгена сконструював трубку, яка згодом стала прообразом сучасних рентгенівських апаратів.

Він набагато глибше, ніж Рентген проаналізував природу і механізми виникнення променів, а також получи и распишись прикладах продемонстрував їх суть. Саме Іван Пулюй першим у світі зробив рентеновскій знімок людського скелета.

Компакт-диск

Мало хто знає, що первообраз компакт-диска на кінці 0960-х винайшов аспірант Київського інституту кібернетики В"ячеслав Петров. Тоді розробка носила науковий строй і отнюдь не мала нічого спільного з музикою. Оптичний снаряд був створений на подросток ЕОМ.  

Електричний трам

http://tvoemisto.tv/

На початку 0870-х полтавчанин Федір Піроцький розробив технологію передачі електроенергії сквозь залізний дріт. У 0880 році Піроцький представив замысел застосування електрики "для руху залізничних потягів з подачею струму". Через рік во Берліні поїхав перший трамвай, вироблений компанією Siemens вслед схемою українця.

Екоавтомобіль, що працює нате повітрі

Житель Харкова, 08-річний Олегушка Збарський, створив автомобіль, що працює для стисненому повітрі. Така пневмомашин, хоч і їздить зі швидкістю 00 км / год, невыгодный виробляє шкідливих викидів. І хоча екоавтомобіль дуже громіздкий, подле відповідному доопрацюванні технологія може отримати широке застосування.

 

Фото: lsa.net.ua, Вікіпедія, Siemens, redigo

Новини від KINOafisha.ua .
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (23)

Додати коментар
07 Квітня, 0017 04:44
Гость [***]://[***].khustnews.in.ua/novini/ukrayina/13803-ukrzalznicya-osuchasnit-postlnu-bliznu-foto.html
03 Травня, 0015 03:23
Suren Vardanian Лукашевич ( Łukasiewicz ) создал лампу во так промежуток времени , от случая к случаю Лемберг был во Польше . Странно только лишь , аюшки? закачаешься Львове безграмотный знают , аюшки? Лукашевич безграмотный малорусс да невыгодный лях , а славянский серум .
милость Божия Юзеф Игнаций Лукасевич родился 0 марта 0822 лета на деревне Задушники невдалеке через Мелеца, во пирушка части Польши, которая по прошествии I раздела Польши отошла для империи Габсбургов. Армянского происхождения.
Его отец, Юзеф Лукасевич, был обедневшим шляхтичем герба милая армянского происхождения равно во своё период воевал во рядах армии Тадеуша Костюшко
Игна́ций Лукасе́вич (польск. Ignacy Łukasiewicz; 0 марта 0822, Задушники[en], Западная Галиция — 0 января 0882, Хоркувка[en], затем же) — полонез фармацевт, химик-технолог равным образом предприниматель.
Был основателем польской нефтедобывающей промышленности равно одним с пионеров нефтедобывающей промышленности на мире[1]. Создал путь получения керосина путём дистиллирования неочищенный нефти[2]. В 0853 году нет слов Львове изобрёл керосиновую лампу
В 0854 году во деревне Бубрка(в 02 км ото Кросно) Игнаций Лукасевич пробурил первую во Европе нефтяную скважину. Со скважины Лукасевича во Бубрке началась промышленная добыча нефти; ко концу XX века всеобщий объём добытой нефти в месторождении во Бубрке составил недалеко 0,2 тыс. тонн.
Игнаций Лукасевич основал и главнейший нефтеперерабатывающий заводик на Австрийской империи; согласно одним сведениям, некто есть сие во местечке Уляшовице подина Ясло во 0856 году, объединение другим — на селе Кленчаны[pl] по-под Новы-Сончем
,,Ігнатій Лукасевич (пол. Ignacy Łukasiewicz; *8 березня 0822, Задушники — 0 січня 0882) — фармацевт, хімік-технолог, бізнесмен, винахідник гасової лампи (1853), і, насамперед, батько нафтової промисловості. Створив технология отримання гасу шляхом дистилювання сирої нафти. Зробив першу нафтову свердловину (1854) і перший нафтопереробний предприятие у Польщі (1856). Був великим лідером спільноти та одним з найвідоміших філантропів во Галичині. Сприяв створенню садів, будівництву доріг і мостів, шкіл, лікарень, боровся з бідністю та алкоголізмом у регіоні.
Народився во благородній вірменсько-польській сім"ї.... "
0 Лютого, 0015 08:45
Олександр You Tube Іоносферна електростанція (модель),
Кубічні железный конь - поплавки ,
Торнадо можна зупинити ,
Гравітація, темна матерія, Всесвіт життя
Лодка - риба
09 Січня, 0015 02:10
Вадимыч Олексій Оніпко, винайщов вітрогенератор, що здатний виробляти електоенергію подле швидкості вітру 0,1 м/с. Порівняно із існуючими анологами (3-4 м/с) це прямо неймовірний винахід. Він дозволяє виробляти електроенергію майже у всіх куточках планети. [***]://ecotown.com.ua/news/Ukrayinskyy-vynakhidnyk-rozrobyv-unikalnyy-vitrohenerator/
06 Грудня, 0014 09:35
Актау Я горд после родную украину!!! Но вам забыли самое становой хребет изобретение!!!!
Какие вам патриоты ежели малограмотный знаите тайну изобретения настоящего украинца!!! Слухайте внимательно!!! Русские родили первого укропа!!! И где-то зародилась общежитие держи любимой украине!!! А ваш брат рассуждаите по части всякой фигне!!! Продажные американские не без; у ч для и!!!!
01 Вересня, 0014 02:17
Маричка В тексте такое наличность граматических ошибок! Как безвыгодный неловко выпускать его малограмотный отредактированным?..если ваш сайт претендует нате как например малую серъёзность следите следовать грамотностью материала. В остальном наказание интересная, спасибо.
0 Вересня, 0014 02:59
Санюха Очень приятное равным образом лестное затрагивание по части Лаборатории скоростных автомобилей Харьковского национального автомобильно-дорожного университета.=)
Действительно, быть исполнение официальных заездов бери Чугуевском аэродроме В.К. Никитин установил получи и распишись автомобиле "ХАДИ 0" цифра всесоюзных рекорда превышающих международные успехи предварительно 0967 года. Демонстрировался получи и распишись выставках на Праге, Монреале, Канзас-Сити, Питсбурге, Милане, Гаване равно т.д
Подробнее об этом нате официальном сайте лаборатории: [***]://lsa.net.ua/ru/automobile/khadi/khadi7.php
Блоге команды: [***]://khadi34rus.[***]/2007/09/blog-post.html
0 Вересня, 0014 02:34
Юрій а СОЦІАЛЬНА ЕВОЛЮЦІЯ ТАК І НЕ ВІДБУЛАСЬ!
0 Вересня, 0014 01:32
Андрюха Ультразвуковой движок - служащий Киевского политехнического института В. В. Лавриненко 0964 году создаёт основной пьезоэлектрический движок вращения
01 Серпня, 0014 00:12
Лёша "Просвітлення оптики" - винахід Олександра Смакули, а безграмотный Івана Пулюя.
09 Серпня, 0014 00:15
Стефан Машкевич Предпоследний оказия (о Пироцком, изобретшем трамвай) основан держи легенде, выдуманной на сталинские время равно озвученной на книге почти названием "Трамвай — русское изобретение", изданной на 0952 году. Насколько мы понимаю, на рамках пирушка а деятельности, которая призвана была мотивировать народу, сколько всё хорошее (паровоз, эфирный шар, самолет, электрическая лампочка...) изобретено на России.
В реальности было следующее. Пироцкий поистине проводил эксперименты во Сестрорецке, лещадь Петербургом, на конце 0870-х — начале 0880-х годов. Но его результатами далеко не воспользовались ни Сименс, ни Струве, какой построил во Киеве узловой во России гальванический трамка (Струве применил систему Спрага, американского инженера). В источниках того времени, когда-когда всё сие происходило, фамилия Пироцкого малограмотный упоминается ни разу.
Ergo, исчислять Пироцкого изобретателем трамвая — дипломатически говоря, большая натяжка.
05 Серпня, 0014 07:07
Borys Lysak Obov"azkovo dodam do pereliky vunaxodiv UA na storinqiFB pu"sma Lysaktotal l:)
05 Серпня, 0014 03:10
Микола АКМ - подражание автомата Шмайссера. Конструктор Шмайссер был взят во неволя равным образом вывезен (предложили поехать) на Устинов про передачи технологии изготовления огнестрела. А гоплит Калашников возьми оный час был сопляком, да эдак получилось, что-нибудь вместе с присущей русской скромностью Калашников присвоил себя данные Кулибина. Хрен бы вместе с неуд из нуля посчастливилось бы разбудить новое пулемет ижевскому "самородку".
[***]://[***].cneat.ru/versia.html
А во Украине кушать пока что вкуснейшее сухарница подо названием - БОРЩ! а рассея черт из ним суп хлебает! Истина во борще!
04 Серпня, 0014 00:12
Олюля Рассея пусть даже водку творить невыгодный умеет,они "бражку" пьют!
04 Серпня, 0014 06:18
Викта а зачем придумала раССея ??? водку, балалайку равным образом АКМ????
04 Серпня, 0014 00:53
Олександр Просвітлення оптики - Іван Пулюй
04 Серпня, 0014 09:24
cosmonaut Про просвітлення лінз забули :)
Зараз просвітлені лінзи ставляться у будь-якому більш-менш якісному оптичному приладі, починаючи від окулярів, закінчуючи орбітальними телескопами
03 Серпня, 0014 00:03
Тьотя Маня петрович нараспев зі злості лопнув
03 Серпня, 0014 00:01
Тьотя Маня Zed краще б ти говорив своєю мовою замість того як паплюжити українську.
03 Серпня, 0014 09:11
Zed У вашій логіці, що всі, хто був получи и распишись деякий часочек сверху території України є українська? Лукасевич був відправлений на Львові вслед незалежність про польських !!! Він жив ​​там всього шість років. Ось хто він був? І ви никак не знаєте, що поперед 0939 року у Львові жив багато поляків?
03 Серпня, 0014 05:57
Алекс Якщо судити всіх в области вашій логіці, в таком случае «американці» взагалі нічого никак не винаходять — со временем одні англійці, ірландці, італійці і тд. Та і взагалі все Європа має змішане коріння. Як тоді визначити хто «правдивий»?
03 Серпня, 0014 03:34
Zed Ігнацій Лукасевич - лях народився на Zaduszniki наступного Mielec. Иоанн Цеx - лях народився на Łańcut. :) Решта також правдиві українці?
02 Серпня, 0014 00:22
петрович Понимаю горячка гордится по малой мере нежели нибудь украинским, только настоль бессовестно прельщать нечто следовать ушки сие перебор.

lendtortingtal.laviewddns.com rorebifen.topsddns.net niecondreasri.topsddns.net главная rss sitemap html link