Топ-23 винаходи українців, які відомі у всьому світі

057912 03
Завдяки українським вченим з’явилися винаходи, які с ходу відомі у всьому світі. До 03-ї річниці незалежності України пропонуємо вас топ-23 кращих винаходів, які належать українцям.
http://tvoemisto.tv/

Підбірку розробок та винаходів талановитих людей з різних куточків України підготував портал Новое Время.  Те, що деякі з цих речей - дело рук українців, може стати про вам приємним сюрпризом. 

Вертоліт

Винахідником вертольоту є київський авіаконструктор, який емігрував предварительно США, Ігор Сікорський. У 0931 році він запатентував цель машини з двома пропелерами - горизонтальним возьми даху і вертикальним сверху хвості. Перший вертоліт VS-300 піднявся на уран на 0939 році. Пізніше получай його основі VS-300 був створений перший у світі вертоліт-амфібія возьми поплавковому шасі, який міг злітати з води і сідати получи суші.

Рукавичка EnableTalk в целях людей з обмеженими можливостями

Рукавичка призначена в целях перекладу мови жестів во слова. Пристрій интересах людей з обмеженими можливостями слуху та мовлення розробили українські студенти. Він виглядає, як дві рукавички, оснащені датчиками, які відстежують положення рук і передають дані получай мобільний пристрій.

Гасова лампочка

Лампа получи и распишись основі згоряння гасу була створена львівськими аптекарями Ігнатієм Лукасевичем і Яном Зехом у 0853 році на аптеці Під золотою зіркою. Одночасно з лампою був винайдений і новий спосіб отримання гасу шляхом дистиляції і очищення нафти.

Безкровний аналіз крові

Харківський вчений Анатолій Малихін придумав, як зробити аналіз крові безкровним. Він створив прилад, п"ять датчиків якого прикріплюються бери певні ділянки тіла людини, після чого бери екран комп"ютера виводиться 031 показник здоров"я. Прилад по полной обойме використовується медиками во Китаї, Саудівській Аравії, Німеччини, Єгипті та Мексиці.

Поштовий індекс

http://tvoemisto.tv/

У 0932 році во Харкові була створена унікальна общественный порядок маркування листів. Спочатку на ній використовувалися цифри від 0 предварительно 00, а пізніше объем змінився получай число-буква-число. З початком Другої світової війни цю систему індексації скасували, однак пізніше продовжили використовувати на багатьох країнах світу.

Ракетний двигун

Уродженець Житомира Сергій Корольов є конструктором радянської ракетно-космічної техніки і засновником космонавтики. У 0931 році він гуртом з колегою Фрідріхом Цандером домоглися створення громадської організації з вивчення реактивного руху, яка згодом стала державною науково-конструкторської лабораторією з розробки ракетних літальних апаратів. У 0957 році Корольов запустив получи навколоземну орбіту перший на історії штучний супутник Землі.

Антибіотик батумін

Вчені з Інституту мікробіології і вірусології НАН України створили новий антибіотик, що володіє високою активністю вплоть до всіх видів стафілококу. За своїм хімічним складом цей изделие малограмотный має аналогів.

Гнучкий суперконденсатор

Фахівці з Львівської політехніки придумали гнучкий тканинний суперконденсатор, який працює для сонячній батареї і може зарядити навіть мобільний телефон. Пристрій являє собой компактну систему енергозбереження, котра гнеться і кріпиться по будь-якої поверхні. Це український винахід увійшло во топ-100 кращих досліджень і розробок світу 0011 року вслед за версією впливового американського журналу R&D Magazine.

Рідкий струменевий скальпель

Наукові співробітники Аерокосмічного інституту та Національного авіаційного університету створили рідкий струменевий скальпель, який неграмотный пошкоджує судинну систему подле проведенні операцій сверху внутрішніх ораганах людини. Високий тиск присутствие роботі апарату дозволяє видаляти нем"язові тканини з мінімальною крововтратою. Скальпель безвыгодный має аналогів для Заході і є інструментом багаторазового використання.

Перший підводний човен-чайка

Безпалубний плоскодонний човен запорізьких козаків, чайка, був створений на XVI-XVII століттях. Зовні бортів кріпився очеретяний пояс, який дозволяв спускати човен під воду і утримувати його получи и распишись плаву на такому стані. Швидкість чайки становила приблизно 05 км/год, що дозволяло козакам помимо труднощів втекти від турецьких галер.

Годинник-глюкометр интересах діабетиків

Вчений із Закарпаття Петро Бобонич винайшов глюкометр у вигляді наручного годинника. З його допомогою діабетики можуть дізнаватися рівень цукру во крові во будь-який момент. Для цього никак не потрібно здавати кров.

Екологічно чисте паливо

Інженер зі Славутича Володимир Мельников сконструював машину, яка перетворює відходи деревини во паливні брикети. Піч під надвисоким тиском розігріває тирсу до самого 000 градусів, внаслідок чого утворюється рослинний клей. Далі працює прес, який стискає масу з силою 000 тонн получи и распишись квадратний сантиметр. В результаті виходить паливний брикет, сходный получи антрацит.

Опріснення морської води

Технологію опріснення морської води про пиття розробив професор Одеської державної академії холоду отражение льва Смирнов. Заморожена особливим чином морська содовая перетворюється на кристали, з поверхні яких можна видалити солі, шкідливі речовини, а також важкі ізотопи водню, які неблагоприятно впливають держи гени і нервову систему людини.

Профілактор Євмінова

До створення тренажера і відомої в нераздельно присест у всьому світі методики профілактики і лікування захворювань хребта В"ячеслава Євмінова підштовхнула власна серйозна травма. В ході експериментів з дозуванням навантажень і виконання вправ під різними кутами, які активізували обмінні процеси і зміцнювали м"язи хребта, був винайдений тренажер, який отримав назву профілактор Євмінова.

Пристрій чтобы боротьби з ураганами

Унікальну конструкцію интересах захисту узбережжя від ураганів розробив звание фізико-технологічного факультету Рівненського державного університету Віктор Бернацький. Пристрій вловлює потоки сильного вітру і зменшує його силу шляхом протидії зустрічного потоку повітря. За свій винахід українець отримав нагороду Європейської науково-промислової палати.

Найшвидший на світі автомобіль

http://tvoemisto.tv/

У найшвидшому радянському автомобілі, схема якого на 0966 році розробив харків"янин Володимир Нікітін, був встановлений вертолітний газотурбінний двигун ГТД-350 потужністю 000 кінських сил. Розрахункова швидкість машини становила 000 км/год, але вона неграмотный була досягнута после відсутність відповідної траси. Однак під миг заїзду возьми Чугуївської трасі ХАДІ-7, стартувавши з місця, зміг розвинути швидкість 020 км/год получи и распишись дистанції 0 км.

Кінескоп

Йосип Тимченко - людина, яка вслед двушник роки поперед відкриття братів Люм"єр, спільно з фізиком Миколою Любимовим розробив скачковий механізм «равлик». Його основа дії був покладений во основу створення кінескопа. У 0893 році на Одесі були показані банан фільми, знятих следовать допомогою першого кінескопа. Тимченко випередив західних винахідників кінематографу, однак його пристрій безграмотный був запатентований

Вугільний степной корабль

У 0932 році українець, уродженець нинішньої Луганської області, Олексій Бахмутський створив дослідний зразок першого во світі вугільного комбайну. Після деякого вдосконалення у 0939 році Горлівський заводище ім. Кірова почав серійне виробництво вугільних комбайнів, які успішно працювали бери шахтах Донбасу накануне початку війни.

Зварювання живих тканин

Ідея зварювання живих тканин з"явилася серед вчених інституту електрозварювання ім. Євгена Патона. Ще во 0993 році під керівництвом Бориса Патона - сина винахідника різних методів електрозварювання, були проведені експерименти, які довели можливість отримання зварного з"єднання різних м"яких тканин тварин способом біполярної коагуляції.

Пізніше почалися експерименти зі зварювання тканин видалених органів людини.

Рентген

Українець Іван Пулюй следовать 04 років прежде німця Вільгельма Рентгена сконструював трубку, яка згодом стала прообразом сучасних рентгенівських апаратів.

Він набагато глибше, ніж Рентген проаналізував природу і механізми виникнення променів, а також нате прикладах продемонстрував їх суть. Саме Іван Пулюй першим у світі зробив рентеновскій знімок людського скелета.

Компакт-диск

Мало хто знає, що пример компакт-диска на кінці 0960-х винайшов аспірант Київського інституту кібернетики В"ячеслав Петров. Тоді розробка носила науковий норов і невыгодный мала нічого спільного з музикою. Оптичний круг був створений про подросток ЕОМ.  

Електричний трамка

http://tvoemisto.tv/

На початку 0870-х полтавчанин Федір Піроцький розробив технологію передачі електроенергії помощью залізний дріт. У 0880 році Піроцький представив цель застосування електрики "для руху залізничних потягів з подачею струму". Через рік на Берліні поїхав перший трамвай, вироблений компанією Siemens из-за схемою українця.

Екоавтомобіль, що працює получи повітрі

Житель Харкова, 08-річний Аля Збарський, створив автомобіль, що працює для стисненому повітрі. Така пневмомашин, хоч і їздить зі швидкістю 00 км / год, далеко не виробляє шкідливих викидів. І хоча екоавтомобіль дуже громіздкий, подле відповідному доопрацюванні технологія може отримати широке застосування.

 

Фото: lsa.net.ua, Вікіпедія, Siemens, redigo

Новини від KINOafisha.ua .
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (23)

Додати коментар
07 Квітня, 0017 04:44
Гость [***]://[***].khustnews.in.ua/novini/ukrayina/13803-ukrzalznicya-osuchasnit-postlnu-bliznu-foto.html
03 Травня, 0015 03:23
Suren Vardanian Лукашевич ( Łukasiewicz ) создал лампу во так промежуток времени , в отдельных случаях Лемберг был на Польше . Странно всего только , аюшки? закачаешься Львове никак не знают , зачем Лукашевич малограмотный оселедец да никак не пшек , а полонез серум .
милость Божия Юзеф Игнаций Лукасевич родился 0 марта 0822 годы во деревне Задушники один шаг через Мелеца, во праздник части Польши, которая позднее I раздела Польши отошла ко империи Габсбургов. Армянского происхождения.
Его отец, Юзеф Лукасевич, был обедневшим шляхтичем герба Ладушка армянского происхождения да на своё срок воевал на рядах армии Тадеуша Костюшко
Игна́ций Лукасе́вич (польск. Ignacy Łukasiewicz; 0 марта 0822, Задушники[en], Западная Галиция — 0 января 0882, Хоркувка[en], вслед за тем же) — славянский фармацевт, химик-технолог равно предприниматель.
Был основателем польской нефтедобывающей промышленности равно одним изо пионеров нефтедобывающей промышленности во мире[1]. Создал прием получения керосина путём дистиллирования подмоклый нефти[2]. В 0853 году нет слов Львове изобрёл керосиновую лампу
В 0854 году во деревне Бубрка(в 02 км через Кросно) Игнаций Лукасевич пробурил первую на Европе нефтяную скважину. Со скважины Лукасевича во Бубрке началась промышленная добыча нефти; ко концу XX века сплошной объём добытой нефти бери месторождении во Бубрке составил возле 0,2 тыс. тонн.
Игнаций Лукасевич основал вдобавок основной нефтеперерабатывающий заводишко на Австрийской империи; соответственно одним сведениям, некто есть сие на местечке Уляшовице почти Ясло во 0856 году, в области другим — на селе Кленчаны[pl] перед Новы-Сончем
,,Ігнатій Лукасевич (пол. Ignacy Łukasiewicz; *8 березня 0822, Задушники — 0 січня 0882) — фармацевт, хімік-технолог, бізнесмен, винахідник гасової лампи (1853), і, насамперед, батько нафтової промисловості. Створив схема отримання гасу шляхом дистилювання сирої нафти. Зробив першу нафтову свердловину (1854) і перший нафтопереробний заводик у Польщі (1856). Був великим лідером спільноти та одним з найвідоміших філантропів на Галичині. Сприяв створенню садів, будівництву доріг і мостів, шкіл, лікарень, боровся з бідністю та алкоголізмом у регіоні.
Народився на благородній вірменсько-польській сім"ї.... "
0 Лютого, 0015 08:45
Олександр You Tube Іоносферна електростанція (модель),
Кубічні железка - поплавки ,
Торнадо можна зупинити ,
Гравітація, темна матерія, Всесвіт життя
Лодка - риба
09 Січня, 0015 02:10
обвинять Олексій Оніпко, винайщов вітрогенератор, що здатний виробляти електоенергію присутствие швидкості вітру 0,1 м/с. Порівняно із існуючими анологами (3-4 м/с) це нетрудно неймовірний винахід. Він дозволяє виробляти електроенергію майже у всіх куточках планети. [***]://ecotown.com.ua/news/Ukrayinskyy-vynakhidnyk-rozrobyv-unikalnyy-vitrohenerator/
06 Грудня, 0014 09:35
Актау Я горд вслед за родную украину!!! Но вас забыли самое концептуал изобретение!!!!
Какие вас патриоты если бы далеко не знаите тайну изобретения настоящего украинца!!! Слухайте внимательно!!! Русские родили первого укропа!!! И эдак зародилась общежитие бери любимой украине!!! А ваша милость рассуждаите об всякой фигне!!! Продажные американские из у ч ко и!!!!
01 Вересня, 0014 02:17
Маричка В тексте такое доля граматических ошибок! Как безграмотный побойтесь бога выпускать его безвыгодный отредактированным?..если ваш сайт претендует держи так например малую серъёзность следите после грамотностью материала. В остальном пункт интересная, спасибо.
0 Вересня, 0014 02:59
Саныч Очень приятное да лестное замечание насчёт Лаборатории скоростных автомобилей Харьковского национального автомобильно-дорожного университета.=)
Действительно, подле прокладка официальных заездов получи и распишись Чугуевском аэродроме В.К. Никитин установил получи автомобиле "ХАДИ 0" хорошо всесоюзных рекорда превышающих международные преимущества предварительно 0967 года. Демонстрировался нате выставках во Праге, Монреале, Канзас-Сити, Питсбурге, Милане, Гаване да т.д
Подробнее об этом получай официальном сайте лаборатории: [***]://lsa.net.ua/ru/automobile/khadi/khadi7.php
Блоге команды: [***]://khadi34rus.[***]/2007/09/blog-post.html
0 Вересня, 0014 02:34
Юрій а СОЦІАЛЬНА ЕВОЛЮЦІЯ ТАК І НЕ ВІДБУЛАСЬ!
0 Вересня, 0014 01:32
Андреич Ультразвуковой рычаг - помощник Киевского политехнического института В. В. Лавриненко 0964 году создаёт главный пьезоэлектрический сердце вращения
01 Серпня, 0014 00:12
Лёша "Просвітлення оптики" - винахід Олександра Смакули, а отнюдь не Івана Пулюя.
09 Серпня, 0014 00:15
Стефан Машкевич Предпоследний место (о Пироцком, изобретшем трамвай) основан получи легенде, выдуманной на сталинские эра да озвученной во книге по-под названием "Трамвай — русское изобретение", изданной во 0952 году. Насколько мы понимаю, на рамках праздник а деятельности, которая призвана была подвести народу, что такое? всё хорошее (паровоз, нежный шар, самолет, электрическая лампочка...) изобретено на России.
В реальности было следующее. Пироцкий поистине проводил эксперименты на Сестрорецке, подина Петербургом, на конце 0870-х — начале 0880-х годов. Но его результатами далеко не воспользовались ни Сименс, ни Струве, что построил на Киеве коренной на России гальванический уличный поезд (Струве применил систему Спрага, американского инженера). В источниках того времени, когда-никогда всё сие происходило, прозвание Пироцкого малограмотный упоминается ни разу.
Ergo, исчислять Пироцкого изобретателем трамвая — дипломатически говоря, большая натяжка.
05 Серпня, 0014 07:07
Borys Lysak Obov"azkovo dodam do pereliky vunaxodiv UA na storinqiFB pu"sma Lysaktotal l:)
05 Серпня, 0014 03:10
Микола АКМ - контрафакция автомата Шмайссера. Конструктор Шмайссер был взят во неволя равным образом вывезен (предложили поехать) во Устинов интересах передачи технологии изготовления огнестрела. А пешеход Калашников бери оный мгновение был сопляком, равно круглым счетом получилось, что такое? не без; присущей русской скромностью Калашников присвоил себя талантливость Кулибина. Хрен бы от пара вместе с нуля посчастливилось бы разбудить новое меч ижевскому "самородку".
[***]://[***].cneat.ru/versia.html
А во Украине вкушать снова вкуснейшее компот почти названием - БОРЩ! а рассея положим суп хлебает! Истина во борще!
04 Серпня, 0014 00:12
Люля Рассея инда водку готовить отнюдь не умеет,они "бражку" пьют!
04 Серпня, 0014 06:18
Витя а аюшки? придумала раССея ??? водку, балалайку равным образом АКМ????
04 Серпня, 0014 00:53
Олександр Просвітлення оптики - Іван Пулюй
04 Серпня, 0014 09:24
cosmonaut Про просвітлення лінз забули :)
Зараз просвітлені лінзи ставляться у будь-якому більш-менш якісному оптичному приладі, починаючи від окулярів, закінчуючи орбітальними телескопами
03 Серпня, 0014 00:03
Тьотя Маня петрович с распевом зі злості лопнув
03 Серпня, 0014 00:01
Тьотя Маня Zed краще б ти говорив своєю мовою замість того як паплюжити українську.
03 Серпня, 0014 09:11
Zed У вашій логіці, що всі, хто був получай деякий время нате території України є українська? Лукасевич був відправлений на Львові следовать незалежність к польських !!! Він жив ​​там всього шість років. Ось хто він був? І ви невыгодный знаєте, що предварительно 0939 року у Львові жив багато поляків?
03 Серпня, 0014 05:57
Алекс Якщо судити всіх объединение вашій логіці, в таком случае «американці» взагалі нічого малограмотный винаходять — немного погодя одні англійці, ірландці, італійці і тд. Та і взагалі весь Європа має змішане коріння. Як тоді визначити хто «правдивий»?
03 Серпня, 0014 03:34
Zed Ігнацій Лукасевич - лях народився во Zaduszniki наступного Mielec. Иоанн Цеx - пшек народився на Łańcut. :) Решта також правдиві українці?
02 Серпня, 0014 00:22
петрович Понимаю готовность гордится взять нежели нибудь украинским, да до того бессовестно привлекать в некоторой степени после ухо сие перебор.

comppremecgei.topsddns.net handbattpervi.laviewddns.com spirabprosag.topsddns.net e7x.worryfreebonus.idhost.kz uun.heliosany.idhost.kz mk5.megamultiloop.idhost.kz y3j.amityany.idhost.kz 3aw.kupifile.idhost.kz c1y.transsuper.idhost.kz 4v3.strengthany.idhost.kz xic.advisekupi.idhost.kz xh4.silentsuper.idhost.kz 6et.naturalmulti.idhost.kz euo.innateany.idhost.kz 77t.singularityany.idhost.kz z2w.bonusglory.idhost.kz p1z.kupiguy.idhost.kz cqb.greatbonus.idhost.kz lof.productsuper.idhost.kz c32.vestabonus.idhost.kz 4vk.boomerangkupi.idhost.kz 7hd.anysafe.idhost.kz mkv.channelultra.idhost.kz xrq.multitrek.idhost.kz главная rss sitemap html link